(0212) 220 44 30
destek[@]dellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

HakkımızdaSizlere daha iyi hizmet vermemiz için lütfen değerlendirme yapınız.
İçeriği faydalı buldunuzmu ?

Dell Servis Hakkında Çözüm Odaklı Hizmet;

        Dell Servis 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana müşteri odaklı hizmet veren ve sorunların çözümü noktasında hassasiyet gösteren bir firmadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile gelişen vizyonu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan profili ile her geçen gün biraz daha büyüyen bir kuruluştur. Dell Servis kurumsal bir firma olmakla birlikte Türkiye’nin önemli firmaları arasında yerini korumaktadır.

Dell Servis olarak 10 yıldır benimsediğimiz kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize hakettiği değeri göstermekteyiz. Cihazların onarımı ve sağlanan destek sayesinde büyümekte, genç ve bilgili personellerimiz ile de müşterilerimizle iç içe çalışmaktayız. Notebook tamir ve onarım hizmetleri konusunda güvenli sistem geliştiren firmamız, prefosnel ekibi ile sizlere kaliteli ortam sunmaktayız. Tamir ve onarım noktasında cihazınızı olabilecek en iyi seviyeye getirerek, daha iyi bir çalışma performansını benimsiyoruz. Dell Servis olarak 2006 yılından bu yana geliştirdiğimiz vizyon ve ispatlamış olduğumuz miyonumu ile de sizlerle buluşmaktayız. Güvenli hizmetin yanına sıra hızlı ve çözülebilir tekniğimizle sizlere geri dönüş yapmaktayız. Jibo Bilişim teknolojileri ile Dell partnerliğinden oluşan yedek parça hizmetimiz ile de sizleri yalnız bırakmıyoruz. Ürünleri orjinal olarak temin etmenizi sağlayarak sizlere parçaların garantisini veriyoruz.  Adaptör, Ankarat, Adaptör, Dc Jack, Ekran, Ekran Çerçevesi , Ekran Kasası, Klavye, Kablo, Cover, Panel, Menteşe, Pil, Şarj Aleti, Şarj Cihazı, Şarj Soketi, Tuş takımı ve Üst Kasa gibi parçaları rahatlıkla bulablir, temin etme noktasında güvenilir bir ortamda olduğunuzu bilmenizi isteriz. Müşteri hizmetlerimizin detaylı bilgileri ile bizimle iletişime geçebilir, Dell fırsatlarından faydalanma imkanı bulabilirsiniz. Müşteriye önem veren hizmet anlayımış ile de sizlerin daima yanınızda olup bilgisayarınızın güvenliği noktasında gerekenleri yapmaktayız.

Ödeme ve ücret konusunda da sizlere kaliteli ve güvenli hizmet veren firmamız, bilgisayar sorunlarınızda hem güvenilir hem de hesaplı fırsatlar sunmaktadır. Kurumsal olan firmamızla iletişime geçebilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Zamanınızdan çalmayan ve vakit kaybettirmeden işleme geçen Dell Servis, hem vaktinize hem de cebinize hitap etmektedir. Zamanınız değerliyse ve güvenli hizmet arıyorsanız sizleri bizimle iletişime geçmeye devam ediyoruz.