(0212) 220 44 30
destek[@]dellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

Dell Yedek Parçaları
Sizlere daha iyi hizmet vermemiz için lütfen değerlendirme yapınız.
İçeriği faydalı buldunuzmu ?

Dell yedek parçaları ihtiyaç duyduğunuz hallerde dell servis merkezimizden temiz edebilir, ücretsiz kargo gönderi ile adresinize gönderi isteye bilirsiniz. Günümüzde bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi teknolojik aletlerin olmadığı ev yoktur. Gelişen teknoloji bir bilgisayara sahip olmayı ihtiyaç haline getirdi. Günlük iş takipleri, herhangi merak edilen bir konunun araştırılması, oyun oynanması, sosyal medyada vakit geçirilmesi gibi birçok iş için kullanılan bilgisayarlar artık olmazsa olmazlardır.

Gelişen teknoloji bilgisayarlarla birlikte farklı markaları da hayatımıza soktu. Aynı özellikte farklı farklı markalar bulmak mümkündür. Fakat her teknolojik üründe olduğu gibi bilgisayarlarda da fiyatlar biraz fazla gelebilir. Hem kaliteye hem de iyi bir fiyata sahip bilgisayarlar ise Dell markasıyla bir araya gelerek kullanıcının yüzünü güldürmektedir. Hangi marka bilgisayar tercih edilirse edilsin, şüphesiz ki hepsinin bozulma ya da arızalanma ihtimali oldukça yüksektir. Bu yüzden bilgisayar alırken bunu da göz önünde bulundurarak; ‘herhangi bir arıza veya bozulma durumunda en hızlı ve en iyi bir şekilde gerekli yedek parçayı hangi markadan hemen temin edebilirim’ i de düşünmek gerekmektedir. Dell markası bize bu imkânı kolayca sunmaktadır. Dell yedek parça servisleri ile bozulan herhangi bir parçayı rahatça temin edebiliriz. Hatta bir dizüstü bilgisayarı alıyorsak, en çok bozulma ihtimali şarj aleti olduğu için, yedek bir tane daha şarj aleti alarak olası bir bozulma durumunda işlerimizi aksatmamış oluruz. Eğer baştan önlem alınmadıysa ve bilgisayar en gerekli zamanda arızalandıysa ilk akla gelen gidip herhangi bir yedek parça almak olur. Böyle bir acil durumda ise genellikle markasına ve kalitesine bakmadan hemen yedek parça alınır. Böyle bir durum asla yapılmamalı ve arızalan parçasının yenisi alınırken orijinal olmasına ve bilgisayarla aynı marka olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Aksi halde bilgisayarda kalıcı hasarlar ortaya çıkabilir.

Dell marka bilgisayarlar bize,  hem kalitesi ile hem de kolay dell yedek parça ulaşım imkânı ile uzun ömürlü bilgisayarlar sunmaktadır. Günümüzde bilgisayarsız bir ortam olmadığı için tercih edilmesi gereken markalarda böylelikle ortaya çıkmış oluyor. Teknolojiye uzak kalmamak için bilgisayar alırken her yönden düşünmeli ve en iyisini tercih etmek gerekir.


Anahtar kelimeler : dell orjinal batarya, dell orjinal pil, dell parça, dell yedek parça, dell yedek parça orjinal, dell yedek parça servisi