(0212) 220 44 30
destek[@]dellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

Dell Projeksiyon Tamir ve bakım
Sizlere daha iyi hizmet vermemiz için lütfen değerlendirme yapınız.
İçeriği faydalı buldunuzmu ?

Dell Projeksiyon Tamir Ve Bakım ; Başta okullar, ofisler olmakla beraber artık evlerde de kullanılmaya başlayan projeksiyon cihazları son yılların gözde elektronik cihazları arasında yerini almakta. Tamamen ışığın yansıtılması mantığı üzerine kurulu olan projeksiyon cihazları her koşul altında, her ortamda çalışmayabilmektedir. Projeksiyon cihazları belirli bir yerdeki mevcut dijital görüntüyü görüntü boyutunu oldukça büyüterek gösterebilmek amacı ile kullanılmaktadır. Daha çok okul ve ofislerde sunum amaçlı kullanılsa da evlerde de sinema sistemi olarak tercih edilmekte. Ancak bu projeksiyon cihazları her yerde her koşulda çalışamamaktadır. Projeksiyon cihazlarının daha verimli çalışabilmesi net görüntü verebilmesi için bulunduğu ortamın olabildiğince loş hatta karanlık olması gerekmektedir. Hemen her elektronik cihaz gibi projeksiyon aleti de arıza verebilir yedek parça desteği isteyebilir ömrü tükenebilir. Dell diğer alanlarda olduğu gibi dell projeksiyon tamir ve onarım tüketicisine üstün hizmet vermektedir.

Dell projeksiyon servisleri alanında uzman ekipleri ve kaliteli yedek parça kullanımı ile dell projeksiyon tamir ve bakım işinde olabilecek en kısa sürede sorun gidermeyi amaçlamaktadır. Projeksiyon tamir ve bakımında yaşanılan sorunlar çoğunlukla lens temizleme, lamba değişimi, anakart tamiri, ya da kumanda olarak sıralanırken dell projeksiyon servisleri orjinal yedek parça kullanımı ile de müşterilerinden tam not almakta. Dell orjinal yedek parça bulunurluğu sayesinde kısa sürede çözüm odaklı çalışmakta.

Dell projeksiyon tamir ve bakım hizmetini en iyi ve en hızlı şekilde vermeyi amaçlayan dell yetkili servisleri alanında profesyonel ekibiyle garantili hizmet vermeyi amaç edinmekte. Projeksiyon cihazının gösterdiği arıza durumu parça değiştirmeyi gerektiriyorsa değişen bu parçaların grubuna göre garanti süreleri müşterilerimize bilgi olarak verilmektedir. Özellikle metropol yaşamında zamanın değerini bilen firmamız her türlü dell projeksiyon tamir ve onarım işlemlerini en kısa sürede çözmekte. Zamandan tasarruf adına adrese teslim şeklinde çalışmakta olup çalışan personellerimiz her biri projeksiyon tamiri ve bakımı konusunda oldukça yüksek teknik bilgi kapasitesiyle donanımlı kişilerdir. Sizde projeksiyon cihazınızla ilgili bakım onarım ve her türlü şikayetinizde bize ulaşabilirsiniz. Dell siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakın.


Anahtar kelimeler : dell destek, dell projeksiyon modelleri, dell projeksiyon servis, dell projeksiyon tamir, dell projesiyon bakımı, dell servis