(0212) 220 44 30
destek[@]dellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

Dell Oyun Ürünleri Tamir
Sizlere daha iyi hizmet vermemiz için lütfen değerlendirme yapınız.
İçeriği faydalı buldunuzmu ?

Dell Oyun Ürünleri Tamiri ; İnsanların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan oyun ürünleri genelde bilgisayar bağlantılı üretilmektedir. Dell marka oyun ürünlerinizin tamamını en kısa sürede tamir eden Dell servis sizleri oyun zevkinden mahrum bırakmamaktadır. Alanında uzman ve teknolojiyi yakından takip eden sertifikalı teknisyenleri sayesinde Dell oyun ürünleri tamiri en kısa sürede gerçekleşmektedir. Tamir için serviste bulunan ürünlerinize teknisyen ekibi anında müdahale etmektedir. Yapılan kontroller ile Dell oyun ürününde bulunan sıkıntı en kısa sürede tespit edilmektedir. Yapılan tespitin ardından konuyla ilgili bilgilendirilmeniz gerçekleştirilmektedir. Teknik her detaya hakim teknik ekip sizin onayınız ve isteğiniz doğrultusunda aynı gün içinde dahi ürünlerinizin tamirini gerçekleştirmektedir.

Bilgisayar türü cihazların hepsinde arıza tespiti tecrübe ve uzman bilgisi gerektirmektedir. Bu yüzden Dell oyun ürünleri tamiri için de Dell servis, alanında uzman ekipler bulundurmaktadır. Arıza tespitini en kısa sürede geçekleştiren bu ekip tamirini de aynı hızla tamamlamaktadır. Dell oyun ürünlerini en kaliteli şekilde tamir eden servisin farklı model ve oyun ürünleri için uyguladıkları farklı tamir metotları bulunmaktadır. Gerekli görüldüğü hallerde ise oyun cihazlarının parçası Dell yedek parçalar ile değişmektedir. Oyun ürünlerinizi ilk günkü performansına kavuşturan Dell servis, oyunlarınızdan alacağınız zevki ikiye katlamaktadır. Oyunların en heyecanlı bölümünde karşılaştığınız donma problemini dahi en kısa sürede çözen Dell servis, sizleri eğlenceniz ile en kısa sürede buluşturmaktadır.

Yaptığı çalışmaların her birini ince ayrıntısına kadar kullanıcıya belgeleyen Dell servis, kullanıcıları asla gereksiz maliyetler ile karşılaşmak zorunda bırakmamaktadır. Karşılaşılan problemi anında tespit ettiği için Dell oyun ürünleri tamiri için gereksiz çalışmalar yapmamaktadır. Çünkü bu çalışmalar sizi maliyet olarak yıprattığı gibi oyun ürününüzü de işlevsel olarak yıpratmaktadır. Bir teknik servisten beklenen tüm çalışmaları disiplinli şekilde gerçekleştirmenin yanında yaptığı her çalışma ve fiyatlandırma ile ilgili sizin onayınızı almaktadır. Dell kaliteli marka yapısını oyun ürünleri içinde özverili şekilde gerçekleştirirken teknik servis kalitesi bu ürünlerin ömürlerini yüksek performans ile sürdürmesini sağlamaktadır. Dell oyun ürünlerinizin performansını koruma süresi sizin oyunlarınızı zevkle oynama sürenize denktir.


Anahtar kelimeler : dell, dell destek, dell müşteri hizmetleri, dell oyun ürünleri, dell servis, dell servisleri