(0212) 220 44 30
destek[@]dellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

Dell Orjinal Yedek Parça
Sizlere daha iyi hizmet vermemiz için lütfen değerlendirme yapınız.
İçeriği faydalı buldunuzmu ?

Dell Orijinal Yedek Parça Kolaylığı ; Kullandığınız Dell ürünleriyle ilgili arıza ve onarımlarda ihtiyacınız olan Dell orijinal yedek parça sorunu, Dell Servis Türkiye tarafından çözümlenmiştir. Dell notebook ve masaüstü bilgisayar, server, laptop kullanıcılarının yedek parça ihtiyaçları, Dell Servis Türkiye tarafından temin edilip teknik servis aracılığıyla arızalı ürünlere takılabilmektedir. Yedek parça ihtiyaçlarınızı Dell Servis Türkiye internet sitesi üzerinden ya da Dell Servis çağrı merkezi müşteri hizmetlerini arayarak talep edebilirsiniz. Yedek parçaya ihtiyacı olan arızalı ürününüzü Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo ya da Sürat Kargo firmalarıyla ücretsiz olarak Dell Servis Türkiye merkezine gönderebilirsiniz. Dell Servis merkezindeki uzman teknik ekip, onarıma ihtiyacı olan Dell ürünündeki arızalı parçayı orijinal yedek parçayla değiştirerek en hızlı şekilde yine kargoyla adresinize ulaştıracaktır.

Hem kurumsal müşterilerin hem ev kullanıcılarının ihtiyacı olan tüm Dell orijinal yedek parça ihtiyaçlarını en kolay karşılayabilecekleri adres, Dell Servis Türkiye’dir. Kurumsal müşterilerin kullandığı kapsamlı sistemler, iş istasyonları, notebook, masaüstü bilgisayar ya da yazıcılar için gereken yedek parça ihtiyaçları için uygun çözüm önerileri, müşteri hizmetleri biriminden öğrenilebilir. Dell Servis Türkiye, Dell ürünlerinden en yüksek verimin alınmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Mutlu müşteriler yaratmak, Dell markasının öncelikli tercihidir.

Dell Latitude, Dell Vostro, Dell XPS Dizüstü, Dell Inspiron, Dell tablet bilgisayar, Dell PowerEdge masaüstü bilgisayar ürünleri ya da Dell ağ ürünlerini kullanan ev kullanıcıları ve kurumsal müşterilerin CD-ROM, ses kartı, jack power, anakart, ekran, batarya, klavye, fan, şarj soketi, şarj aleti, USB girişleri, maus gibi arızalı ürünleri için ihtiyaç duyduğu Dell orijinal yedek parça ve tablet bilgisayar kılıfı, araba şarjı, tablet keyboard gibi orijinal Dell marka aksesuar talepleri de yine Dell Servis Türkiye aracılığıyla çözümlenmektedir. İhtiyaç duyduğunuz Dell marka yedek parça için müşteri hizmetleri çağrı merkezinden bilgi alabilir, teknik servise yönlendirilebilir ya da Dell Türkiye servis merkezine kendiniz gelerek orijinal Dell yedek parçayı satın alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm orijinal yedek parça ve aksesuar talepleriniz için Dell Servis Türkiye internet sitesindeki formu doldurabilirsiniz.


Anahtar kelimeler : dell destek, dell orjinal yedek parça, dell servis, dell servisi, dell yedek parça, dell yedek parçaları